Játékosok

Eredményeink

Házi góllövő lista

Eszterházy KFSC-GMR - Gyulai SE

60. perc: pontatlan labdák sorozata jellemezte a lányaink játékát, melynek vereség lett az eredménye. (33:21)

58.perc: ismét hazai támadás és gól (33:21)

56.perc: gelegonya szabálytalanság,hazai bűntető (32:21)

55.perc: hazai kapusnak egyszerüen nem lehet gólt lőni, minden lővést fog

53.perc: 7-es, gsz: Such (30:20)

52.perc: Futakit Répás váltja, de ez sem hoz áttörö eredményt, újabb hazai 2 gól (30:19)

51.perc: lányaink naggyá teszik a hazia kapust, szinte mindent bele lőnek, ami a hazai csapat részéről ujabb gól eredményez (28:19)

48.perc: ez a hajó elment, az egriek ugy lőnek gólt ahogy szeretnének (27:19)

47. perc: lányainknak semmi nem jön össze, ami a megbosszúlja magát (26:19)

45.perc gazsó ujabb időt kér

43. perc: a hazai csapat átlővések kell probálkozik ,eredményesen, (24:19)

41.perc: hazai kapus véd, inditás, Futaki tehetetlen gól,majd válasz gsz: szabó (22:18)

39. perc Csapó ziccer, kapus véd, ujabb gól: gsz: gelegonya

36.perc: 2perc: gelegonya, hazai gól (21:15)

Pár perces szünet után folytatódik a játék.Oka: ittas személyek.

34. perc : hazai 2 perc, 7es, gsz: Ancsin, majd válasz (20:14)

33. perc: a hazaika kihaszbálják az ember elönyt, 2 gól (19:13)

32. perc: 1 vendég gól és egy vendég 2.perc: Gelegyonya  számára (17:13)

Elkezdődött a 2. félidő.

Félidőben: Eger - Gyula 17:12

29. perc: hazai kiállítás: és vendég gól: Such, majd válasz (17:12)

27. perc: áll a játék, hazai sérülés, 2 perc: Mahler

24. perc: jobb szél támad, gsz: Csapó (13:11), majd válasz (14:11)

22. perc: Futaki védés, inditás Ancsin gól (12:10)

21 perc: Gazsó mester időt kér (12:9)

20.perc: ember hátrányból gólt szerzünk. Gsz: Gelegonya (10:9) majd válasz (11:9)

17.perc: hazai 2 perc, és mi támadunk gól nincs

15.perc: egy remek inditás. gól: Szabó (9:6)

14 perc: csapatunk védekezése egyenlő a nullával (9:5)

10.perc a hazai csapat megkapja 2.bűntetőjét melyet Futaki véd

9.perc: nagy nehezen sikerül áttörni a hazai falat gsz: Ancsin (6:4)

6.perc: a hazai előny mér 2 gólos lányaink nagyon álmosan kezedenek (6:3)

4. perc: első hazai 7-es:  értékesitik (3-2)

Gyors válasz: 1-1

A mérkőzést a mi lányaink kezdik.Gól : Szabó

Várható kezdő csapatok:

Eger: Fodor Tímea - Bak Judit, Kovács Éva, Molnár Nikolett, Varga Szilvia, Balog Renáta, Benedek Réka

Támogatóink

Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre    *****    Egy asztrológiai elemzés,sok segítséget ad,életünk megtervezéséhez,rendeld meg és küldök egy 3 éves éves elõrejelzést is    *****    Szeretne leadni felesleges kilókat? Szeretné méregteleníteni és tisztítani szervezetét?Csatlakozzon a programhoz még ma!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, kezd az évet azzal, hogy belenézel, én segítek értelmezni amit látsz. A saját akaratod dönt!